Atrakcje okolicy

TU ZAMIESZKASZ!

Restauracja i Hotel Vinnica

Punkt Przedszkolny Brzoskwinka

Sklep spożywczy

Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy

Kopalnia Soli w Wieliczce

Przedszkole im. Św. Anieli Merici Sióstr Urszulanek UR w Sierczy

Wielicka Szkoła i Przedszkole Montessori - Wieliczka

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie
Małopolska Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce
Klub Sportowy Grappling Kraków Kids&Junior
Restauracja McDonald's
Stacja paliw BP
Leroy Merlin
Kraina Piotrusia Pana - niepubliczny żłobek i przedszkole sportowo-językowe
Lewiatan
Restauracja Kinga
Słodko czy Słono
Sztolnia Wieliczka
Zajadalnia
Va Banque. Restarucja
Przedszkole i żłobek Zielona Wieża Wieliczka
Nad Solą. Apteka
Apteka Słoneczna
Apteka Niebieska
Stacja Paliw ORLEN
okolica

CICHA I SPOKOJNA OKOLICA

Dużą zaletą inwestycji jest jej położenie z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu kameralnej i urokliwej okolicy. Lokalizacja domów przy bocznej drodze zapewnia ciszę i spokój jej mieszkańcom, jednocześnie pozwala zmotoryzowanym na szybki dojazd do Wieliczki oraz centrum Krakowa, także dzięki dogodnemu dostępowi do środków komunikacji zbiorowej.

ekologia

LOKALNE ŚRODOWISKO - EKOLOGIA

Usytuowanie domów na terenach zielonych zapewnia mniejsze stężenie zanieczyszczeń, co pozwala oddychać czystym powietrzem z kompleksów leśnych, wolnym od skażeń przemysłowych. Korzystne nasłonecznienie również wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie oraz poprawia jakość życia.

lokalizacja

DOGODNA LOKALIZACJA

Inwestycja położona jest w miejscowości Grabówki niedaleko Wieliczki, na pięknej widokowej działce, w otoczeniu prywatnych terenów zielonych. Boczne usytuowanie działki, pomimo niedalekiej odległości od głównej drogi gwarantuje mieszkańcom ciszę, spokój oraz piękne widoki, zapewniając jednocześnie szybką i bezproblemową komunikację z Wieliczką i Krakowem.

Przykłady odległości:

 • Kraków, Rynek Główny 30 min
 • Kazimierz 26 min
 • Bonarka 18 min
 • Rynek w Wieliczce 5 min
 • Kopalnia Soli „Wieliczka” 5 min
czas

WYGODNE SĄSIEDZTWO I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Łatwy dostęp do niezbędnych usług oraz miejsc gdzie można zrobić codzienne zakupy oznacza więcej czasu do własnej dyspozycji. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia szybki dojazd do lotniska i wyjazd z miasta. Dostęp do komunikacji miejskiej to niezaprzeczalna zaleta.

komunikacja

DOBRA KOMUNIKACJA

Lokalizacja domów zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mieli pod ręką najważniejsze miejsca, zapewniające komfort codziennego życia. W niedalekiej odległości od naszego osiedla znajdują się: sklepy, centra handlowe i punkty usługowe, przystanek autobusowy transportu publicznego, kościoły, szpital, przychodnia i straż pożarna. Doskonałe połączenie drogą ekspresową i autostradą A4 gwarantuje szybki dojazd do samego centrum Krakowa. Do Grabówek dojedziemy licznymi busami oraz linią nr 214 (MPK S.A. Kraków)

Przykłady odległości:

 • Szpital: W odległości 4.4 km znajduje się Szpital Uniwersytecki
 • Sklep spożywczy: W odległości 500 m znajduje się Biedronka
 • Przystanek: W odległości 500 m znajduje się przystanek autobusowy

   

inwestycja

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ

Kameralny kompleks trzech budynków o niskiej zabudowie został zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie użytkowania i wygodzie jego przyszłych mieszkańców. Zadbano także o estetyczny charakter przestrzeni osiedla. Działka delikatnie nachylona o ekspozycji południowej, teren ogrodzony z wjazdem przez bramę otwieraną z pilota. Każdy dom posiada dostęp do szybkiego internetu światłowodowego. Mieszka się tu spokojnie i bezpiecznie, dlatego z pewnością polubią Państwo to miejsce.

szkoly

BOGACTWO SZKOLNEJ INFRASTRUKTURY

Łatwy dostęp i duży wybór publicznych oraz prywatnych szkół i przedszkoli oraz żłobków to doskonała wiadomość dla rodzin z dziećmi lub par, które dopiero planują powiększenie rodziny. Dzieci będą mogły rozwijać się razem ze swoimi rówieśnikami, a rodzice zaoszczędzą czas na dojazdach do placówek edukacyjnych. W pobliżu osiedla znajduje się także bogato wyposażona szkolna infrastruktura sportowa, by dzieci mogły dbać o dobrą kondycję fizyczną już od najmłodszych lat.

Przykłady odległości:

 • Szkoła podstawowa w odległości 2,1 km,
 • Przedszkole w odległości 1,6 km,
 • Żłobek w odległości 1,6 km.